فن بیان خود را چگونه تقویت کنیم؟

اجازه بدهید وقتتان را نگیریم! فقط کافیست برای تقویت فن بیان و مهارت‌های ارتباطی خود در دوره رایگان فن بیان و سخنرانی ما شرکت کنید همین. برای این کار روی دکمه زیر کلیک کنید:

 

 

می‌خواهید بدانید فن بیان چیست؟

پس اول بریم سراغ تعریف، فن بیان در حقیقت همان توان سخن‌گفتن است. زمانی که صحبت از فن بیان به میان می‌آید، جدا از این که شما چه کسی هستید؟ چه کاری دارید؟ با چه کسی صحبت می‌کنید و…. فقط کافیست که از زبان خود استفاده کنید، شما نیاز به فن بیان دارید.

اگر می‌خواهید با دوستان خود ارتباط خوبی برقرار کنید، روابط عمومی خوبی داشته باشید، منظور خود را به خوبی به مخاطبانتان منتقل کنید و همچنین کاری کنید که بقیه از همنشینی و صحبت با شما لذت ببرند باید « فن بیان » خوبی داشته‌ باشید.

دوره رایگان تقویت فن بیان و مهارت های ارتباطی

دوره رایگان و غیر حضوری آموزش سخنرانی و فن بیان

  دوره فن بیان ! هدیه‌ای است کاملاً رایگان و  رَد نشدنی که برای شما داریم

در 6 سال گذشته بیش از 200 هزار نفر در دوره رایگان و غیر حضوری ما شرکت کرده‌اند! شما نیز این دوره را از دست ندهید!

شما از چه کسی فن بیان را آموزش می‌بینید؟

اجازه بدهید اول از همه بدانید که مدرس شما چه کسی است!‌محمد پیام بهرام پور! 3 دقیقه وقت بذارید و این فیلم را ببینید تا با خیال راحت از آموزش‌هایی که می‌بینید استفاده کنید:

بعضی از سرفصل‌های دوره فن بیان و ارتباطات 21 روزه:

دوره رایگان آموزش سخنرانی و فن بیان فرصتی را برای شما فراهم کرده که بتوانید مهارت‌های سخنرانی (PUBLIC SPEAKING AND PRESENTATION) و فن بیان (RHETORIC) و به طور کلی صحیح صحبت کردن (SPEAKING SKILLS) را در خود پرورش دهید.

آنچه در این دوره گفته می‌شود:

درس اول: اهمال کاری و تنبلی

درس دوم: تیکه کلام و تپق زدن

درس سوم: رفع خجالت و کم رویی-کسب اعتماد بنفس

درس چهارم: آداب معاشرت و احوال پرسی حرفه ای

درس پنجم: چطور صدای خوبی داشته باشیم؟

درس ششم: شناخت مخاطبان

درس هفتم: ارتباط موثر و متقاعد سازی

درس هشتم: لهجه و موانع ارتباطی

درس نهم: پیغام تلفنی و فایل صوتی

درس دهم: چطور سخنرانی را شروع کنیم؟

درس یازدهم: متن سخنرانی

درس دوازدهم: ترس از سخنرانی

درس سیزدهم: کارهای ممنوعه در سخنرانی

درس چهاردهم: استفاده از واژگان مناسب

درس پانردهم: اسلاید سازی و پاورپوینت

درس هفدهم: ارتباط با مشتری

درس هجدهم: افزایش حقوق

درس نوزدهم: سخنرانی آسانسوری

درس بیستم: مدیریت خشم

تکنیک رفع خجالت و کم حرفی

تکنیک‌های کاربردی فن بیان

داشتن صدایی رسا

مدیریت ترس از سخنرانی

نحوه نوشتن متن سخنرانی

و…

اگر دوست دارید درس‌های بالا را دانلود کنید، کافیست نام و ایمیل خود را در کادر پایین وارد کنید:

*****************************

برای ثبت نام کلیک نمایید

قبل از ثبت نام رایگان در دوره فن بیان و سخنرانی، این فیلم را ببینید:

این مهارت‌ها باید در سیستم مدارس آموزش و پرورش ایران آموزش داده می‌شد

من به کشورهای ژاپن، مالزی، هلند، سوئد و فنلاند سفر کرده‌ام و از مدارس آنها بازدید داشتم تا ببینم که بهترین سیستم‌های آموزشی دنیا چه کاری انجام می‌دهند؟

بهرام پور و سیستم های آموزشی

متأسفانه در بسیاری از کشور‌های پیشرفته و حتی در حال توسعه دنیا، مهارت‌های ارتباطی، سخنرانی و فن بیان به عنوان یک ابزار بسیار کابردی و ضروری، در مدرسه‌ها آموزش داده می‌شود اما در کشور ما گویا مسئولین چنین نظری ندارند و انگار حفظ کردن مباحث درسی مهم‌تر از یادگیری مهارت‌هایی کاربردی است. بنابراین کسانی که در کشور ما این موضوعات را به صورت علمی و اصولی فرا می‌گیرند.

در بسیاری از موارد از دیگران جلوتر هستند.

بسیاری از مشکلات را به سادگی حل خواهند کرد.

در موقعیت‌هایی مثل صحبت در جمع و یا سخنرانی، نه تنها نگران و ناتوان نیستند، بلکه به سادگی توانمندی خود را بروز می‌دهند پس خوشحالم که شما نیز با شرکت در این دوره، قصد دارید مهارت‌های بسیار پیشرفته ارتباطی را فرا بگیرید.

چرا این دوره آموزش سخنرانی و فن بیان 100% رایگان است؟!

این سوالی است که بسیاری از افراد پیش از این که در سایت ما عضو شوند می‌پرسند و البته برخی نیز تصور می‌کنند این دوره به این دلیل رایگان است که محتوای زیادی ندارد!! اما باید بگویم که این تصوّر کاملاً اشتباه است. مطالب ارائه شده در این دوره بسیار کاربردی هستند و شک ندارم که از مطالب آن به وجد خواهید آمد. این دوره اگر به صورت حضوری برگزار می‌شد، 67 هزار تومان قیمت می‌داشت و ما به این دلیل آن را رایگان ارائه کردیم که شما کیفیت آموزش‌های ارائه شده ما را ببینید و با خیال راحت آموزش ببینید.

بنابراین می‌توانید رایگان، بدون هیچ نگرانی و بدون حتی پرداخت یک ریال، از مطالب آموزشی یک کلاس به ارزش 67000 تومان استفاده کنید

چرا فن بیان ضروری است؟

داشتن تخصص، مهارت و دانش کافی برای موفقیت کافی نیست و همه ما می‌دانیم که حتی اگر ایده‌ها، تولیدات و توانمندی‌های فوق‌العاده‌ای داشته باشیم اما بلد نباشیم آن را با بیان خود به دیگران ارائه کنیم، نتیجه‌ای نخواهیم گرفت.

مطمئنم شما نمی‌خواهید مانند فرد سمت راست در تصویر باشید:

خجولی و کم حرفی

این کلاس فن بیان و سخنوری مناسب چه کسانی است؟

موضوع فن بیان ، سخنوری و سخنرانی آنقدر گسترده است که واقعاً لازم نیست بگوییم که چه کسانی به این مهارت‌ها نیاز دارند! افراد موفقی همچون برایان تریسی (نویسنده کتاب‌های بسیار پرفروشی همچون قورباغه را قورت بده!) اعتقاد دارند که 85% عامل پیروزی انسان‌های موفق، مهارت‌های ارتباطی، نحوه صحبت‌کردن و به صورت کلی هوش اجتماعی آنهاست. بنابراین فرقی نمی‌کند که شما در کدامیک از مشاغل زیر باشید، بدون شک به فن بیان، قدرت سخنوری و سخنرانی و به طور کلی مهارت‌های خوب صحبت کردن نیاز دارید… مدیران ارشد مسئولین و سرپرست بخش‌ها مسئولین روابط عمومی مدرسان و اساتید دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری کسانی که نیاز به ارائه گزاش در جمع دارند کسانی که به هر طریقی می‌خواهند مهارت‌های کلامی و ارتباطی آنها تقویت شود…

این دوره برای کسانی که احساس می‌کنند برای موفقیت نیازی به مهارت‌های فن بیان و خوب صحبت کردن و سخنرانی ندارند، تحت هیچ شرایطی توصیه نمی‌شود. لطفاً اگر چنین دیدگاهی را دارید، فورا این صفحه را ببندید.

درباره مدرس این دوره آموزش فن بیان:

مستند زندگی مدرس این دوره، محمد پیام بهرام‌پور:

مدرس این دوره، محمد پیام بهرام‌پور است که برخی از سوابق او به شرح زیر هستند:

مدیر باشگاه سخنرانی برج میلاد

نویسنده کتاب «جعبه ابزار سخنرانی» و «انسان 2020» و «از شنبه»

مدرک کارشناسی تکنولوژی آموزشی (Educational Technology)

کارشناس برنامه‌های اندیشه‌های اقتصادی رادیو اقتصاد

تدریس دوره‌های سخنرانی دانشگاه‌هایی همچون شریف، تهران و…

نویسنده مقالات سخنرانی خلاقیت

مشاور و مربی شماری از غول‌های اقتصادی کشور

گفت و گوی شهرام شکیبا با محمد پیام بهرام پور در مورد فن بیان و مهارت‌های ارتباطی در شبکه 2 سیما:

محمد پیام بهرام پور

کاربردهای فن بیان

فن بیان آنقدر گسترده‌است که ما تنها در ادامه به برخی از کاربردهای آن اشاره می‌کنیم. 1٫سخنرانی و صحبت در جمع 2٫ مدیران و کارشناسان برای صحبت در محل کار (جلسات تودیع و معارفه و …) 3٫مشاوران و روان‌شناسان برای ارتباط با دیگران 4٫وکیل‌ها برای دفاع ارائه دلایل (و البته قاضی) 5٫در هنگام مصاحبه یا معرفی خود در برنامه‌های مختلف 6٫در جلسات مصاحبه استخدام و…. 7٫هنگام انجام کارهای روزمره و صحبت کردن با دوستان 8٫استفاده از آن برای گرفتن حق خود 9٫بیان احساسات خود به طور صحیح در زندگی مشترک 10٫گویندگی و مجری‌گری 11٫ فروشندگان در ارتباط با مشتریان 12٫ والدین در ارتباط با فرزندان. وهر نوع ارتباط دیگری که فکرش را بکنید…

آیا با تمرین خودکار در صدا سازی آشنایی دارید؟!

یکی از بهترین دروس این دوره رایگان (درس روز دوم) تمرین خودکار است که در این تمرین شما با روشی بسیار ساده و جذاب می‌توانید صدایی بسیار رسا و شیوا و دلنشین تری برای خود ایجاد کنید و جذبه شخصی خود را با صدای خوبتان افزایش دهید. در تصویر زیر بخشی از شرکت کنندگان دوره‌های ما را می‌بینید که در حال انجام تمرین خودکار هستند:

تمرینات تقویت فن بیان

برای ثبت نام رایگان و دانلود فایل های فن بیان (و دریافت تمرین خودکار) کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

فن بیان

برای ثبت نام کلیک نمایید

     

ویژگی مشترک 72 فرد قدرتمند دنیا

مجله فوربس هر سال لیست 72 فرد موثر دنیا را منتشر می‌کند و آنچه توجه من را بیش از همه به خود جلب می‌کند این است که این افراد یک ویژگی بسیار مشترک دارند و آن این است که در مهارت‌های کلامی و ارتباطات و ارائه توانمندی‌های خودشان، کشورشان و یا شرکتشان بسیار موفق هستند. اگر شما نیز می‌خواهید در مهارت‌های ارتباطی جزو بهترین‌ها و موثرترین‌ها باشید، پیشنهاد می‌کنم که در دوره آموزشی ما شرکت کنید.

تاکنون بیش از 30 هزار نفر ساعت در دوره‌های آموزشی حضوری و بیش از 70 هزار نفر در دوره‌های غیر حضوری ما شرکت کرده‌اند و شما نیز می‌توانید همین الان به جمع شرکت کنندگان راضی و خوشحال دوره‌های ما بپیوندید! این یک پیشنهاد رایگان و بی نظر است:

شرکت کنندگان دوره های حضوری ما

برای ثبت نام رایگان دوره فن بیان و دانلود فایل ها کافیست نام و ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

فن بیان

برای ثبت نام کلیک نمایید

     

در صورت شرکت نکردن در این دوره 2 ساعت مطالب آموزشی بسیار پرکاربرد در زمینه فن بیان ، ارتباطات موثر و سخنوری را از دست می‌دهید! شاید این یک فرصت بسیار عالی برای رشد مهارت‌های فردی شما باشد. این فرصت را از دست ندهید

شما هم به جمع شرکت کنندگان خوشحال و راضی دوره‌های حضوری و غیر حضوری ما از جمله دوره فن بیان و سخنرانی ما بپیوندید…

 

چطور دوره 21 درس رایگان را دریافت کنیم؟

ویدیوی زیر را ببینید👇